Obloty, filmy wykonywane dronem

Filmowanie z powietrza w jakości Full HDphantom4
Realizujemy lotnicze sesje wideo z wykorzystaniem drona DJI Phantom 4 wyposażonego w profesjonalną kamerę. Filmujemy nieruchomości, hotele, inwestycje, obiekty, działki. Materiały wideo wykorzystywane są do różnego rodzaju dokumentacji (postępy prac, odszkodowania).

Lotnicze inspekcje wizyjne
Drony świetnie nadają się do zastosowania w inspekcjach obiektów i terenów. Przeprowadzenie inspekcji dachu, komina, masztu, wymaga od zwykłego człowieka specjalnych uprawnień wysokościowych, takie usługi są drogie i zajmują sporo czasu.
Na podstawie wykonanych zdjęć/video z drona, łatwo można określić czy obiekt kwalifikuje się do remontu/naprawy i jaki jest stopień jego zużycia. Zdjęcia świetnie się nadają do sporządzenia dokumentacji technicznej na potrzeby zrealizowania kosztorysu
prac.

Ortofotomapy z góry dronem
Wykonujemy zdjęcia pionowe z dużej wysokości i wysokiej rozdzielczości. Zdjęcia są wpasowywane w skalę oraz współrzędne geograficzne. Otrzymujemy obraz terenu z góry, widzimy rozmieszczenie obiektów, ukształtowanie terenu. Mapy można wykorzystać do projektowania przestrzennego terenu.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej !